OSTATNI PROJEKT:

"Bad Santa"
(o6/12/2oo9)
Bad Santa

POLECAM:

Autorski CMS
microcms.co.cc

- Cóż mogę o sobie rzec. Właśnie skończyłem studia, powiedzmy, że coś związanego z informatyką. Od kilkunastu miesięcy staram się "ożywić" w sieci moje pomysły, które wiążą się z tworzeniem stron internetowych, grafiki itd. Jest wiele firm, wielu ludzi, którzy pałają się tworzeniem stron - profesjonalnie lub amatorsko… Niejednokrotnie strony takie nie spełniają wszystkich standardów sieciowych, są wyświetlane poprawnie tylko w jednej przeglądarce… A można z nich "wycisnąć" o wiele więcej. Dlatego chcę pomóc każdemu, kto się do mnie zgłosi.

Jak mogę to zrobić?

- Pomogę stworzyć własne miejsce w sieci. Stronę internetową, blog, mini-serwis… Ponadto mogę zaprojektować logo, plakaty, ulotki… Wykonać wszystkie prace, które są podstawą działania każdej firmy w dzisiejszych czasach.

Po co własne miejsce w sieci?

- Obecnie sieć jest wszechobecna. Każdy ma swoją stronę, blog, coś czym może zaistnieć. Czasami ciężko znaleźć stronę firmy/instytucji, by sprawdzić podstawowe informacje. A wydawać by się mogło, że w Internecie znajdziemy wszystko. I właśnie główną przyczyną posiadania własnego miejsca w sieci jest chęć/możliwość dotarcia do większego grona użytkowników, potencjalnych klientów… Dlatego właśnie warto mieć w swojej ofercie to potężne narzędzie.

Pytasz, w jaki sposób to zrobić?

- Skorzystaj z formularza. Napisz, jaki masz pomysł. Stronę prywatną? Bloga? Stronę firmową? Forum? Tylko logo? Ja postaram się zrobić, co w mojej mocy, aby wszystko zorganizować. Napisz coś o sobie, aby strona, mimo że nie stworzona przez Ciebie, zawierała cząstkę Ciebie.

Jak wyglądają moje prace?

- Tworzone przeze mnie strony są proste, przyjemne, przejrzyste. Dobrane do wymagań potencjalnych użytkowników. Są czymś, czego właśnie potrzebujesz. Stworzone wg najnowszych standardów, kompatybilne w rodzelczościach 800x600+ oraz na wszyskich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (IE, Opera, FF, Safari i wiele innych).

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!

2008-2009 sebART.info © start www ilustracje autor kontakt

© 2009-2010 sebART.info